SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoghalls Innebandy

Kontaktuppgifter våra lag

Dam A: Toni Walther, toniwalther84@gmail.com

 

Herr A: Robin Granlund, robin.granlund1988@gmail.com.

 

Dam Div.1: Madelene Engström, madelene.79@hotmail.com.

 

Herr Div.2: Johan Adolfsson, johan.adolfsson@storaenso.com.

 

JAS Herr: Peter Forsman, norrstrand.peter@icloud.com.

 

JAS Dam: Fredrik Nyman, fredriknyman77@gmail.com.

 

F07: Patrick Essegren, patrick.essegren@stretch.se

 

F08: Margareta Nilsson, maggannilsson71@gmail.com.

 

P08: Mattias Ronnergård, torsvagennr1@outlook.com.

 

P09: Anders Magnusson, hobern96@gmail.com.

 

P10: Krister Gustafsson, a02krigu@gmail.com.

 

F11: Emil Wihlén, emil@wihlen.se.

 

P11: Linus Karlsson, linus.karlsson@gmail.com.

 

F12: David Snider, snider.david@hotmail.com.

 

P12: Mats Lundstedt, matslundstedt@hotmail.se.

 

F13: Henrik Berglind, henkeberglind@gmail.com.

 

P13: Fredrik Gustafsson, fredrik.gustafsson@corona-control.se.

 

F14/15: Henrik Hjalmarsson, henrik.hjalmarsson.hh@gmail.com

 

P14: Anders Persson, anders.persson@hotmail.com

 

P15: Anders Persson, anders.persson@hotmail.com

 

 

 
Våra huvudpartners
Profilguiden