Köp din matchbiljett här!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoghalls Innebandy

Kontaktuppgifter våra lag

Dam A: Robin Granlund, robin.granlund1988@gmail.com.

 

Herr A: Björn Haevaker, bjorn.haevaker@addoceo.se.

 

Dam Div.2/JAS: Madelene Engström, madelene.79@hotmail.com.

 

Herr Div.2/JAS: Martin Olander, martin.olander@bsl.se.

 

HJ: Peter Forsman, norrstrand.peter@icloud.com.

 

F06/07: Fredrik Nyman, fredriknyman77@gmail.com.

 

F08: Margareta Nilsson, maggannilsson71@gmail.com.

 

P08: Mattias Ronnergård, torsvagennr1@outlook.com.

 

P09: Anders Magnusson, hobern96@gmail.com.

 

P10: Krister Gustafsson, a02krigu@gmail.com.

 

F11: Emil Wihlen, emil@wihlen.se.

 

P11: Linus Karlsson, linus.karlsson@gmail.com.

 

F12: David Snider, snider.david@hotmail.com.

 

P12: Mats Lundstedt, matslundstedt@hotmail.se.

 

F13: Henrik Berglind, henkeberglind@gmail.com.

 

P13: Fredrik Gustafsson, fredrik.gustafsson@corona-control.se.

 

F14/15: Niclas Wikman, niclaswikman@gmail.com.

 

P14: Michael Axelsson, mickeaxelsson72@gmail.com.

 

 

 
Våra huvudpartners
Profilguiden